KURUMSAL EĞİTİM
KURUMSAL EĞİTİM

KURUMSAL  EĞİTİM
Hızla gelişen ve değişen iş yaşamınızda dünya dili İNGİLİZCE ile ilgili ihtiyaçlarınızı beraber belirleyebilir ve bu ihtiyaçlarınızın  giderilmesi noktasında sizlere  kalıcı-güvenilir-hızlı çözümler sunabiliriz.   35 Yılllık tecrübe ve birikimimizle yabancı dil çözüm ortağınız olmaya talibiz.
Kısa zamanda ilerleme sağlayabileceğiniz, size  ve çalışanlarınıza özel dil eğitim programının içerik, işleyiş, gün ve saatlerini beraber kararlaştırıyoruz.

Birebir özel ders ya da maksimum 8 kişiden oluşan grup eğitimlerini;
1. Kendi şirketiniz/kurumunuz bünyesinde alabilirsiniz.
2. Sizin için Kadıköy’deki merkezimizde özel gruplar oluşturabiliriz.
3. REP (Residential Executive Programme),  Zaman probleminiz varsa; Karamürsel'deki butik otelimizde; iş ve şehir stresinden uzak, doğa ile iç içe,  beş gün tam pansiyon konaklamalı, özel ve çok yoğun programımıza  katılabilirsiniz
4. İsterseniz sizi ve çalışanlarınızı yurtdışında, temsilcisi olduğumuz dil okullarında kısa/uzun süreli genel ya da özel amaçlı İngilizce programlarımıza gönderebiliriz.

 

Ön görüşme, teklif, yazılı/sözlü seviye belirleme sınavı, seviyelere göre grupların oluşturulması, ihtiyaç analizi çalışması ve size uygun gün/saat tayininden sonra alanında deneyimli eğitmenlerimizle programı hemen başlatıyoruz.
Her ay sonu programa katılan çalışanlarınıza ait aylık devam ve performans raporlarını düzenli olarak insan kaynakları biriminize iletiyoruz.  İK ya da Eğitim biriminizle düzenli aralıklarla görüşüp karşılıklı değerlendirmelerde bulunuyor, programın sağlıklı ve verimli bir şekilde ilerlemesini  sağlıyoruz.
Ön görüşme ve teklif için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

 

Quality Language Training Services Since 1988... ISTANBUL KENT ENGLISH

 • ONLINE ENGLISH

  LET'S LEARN ENGLISH ONLINE ...devamı

 • Yeni yıl, YENİ DÖNEM

  Yeni yıl, Yeni Dönem İNGİLİZCE - ALMANCA - FRANSIZCA - İSPANYOLCA - İTALYANCA - RUSÇA ... Programlarımıza Hemen kayıt...devamı

 • KONUŞMA SINIFLARI DEVAM EDİYOR

  Hafta Sonu sabah ve Hafta İçi sabah-öğleden sonra, farklı seviyelerde ve yabancı öğretmenlerimiz tarafından yürütülen Konuşma Sınıflarımıza dilediğiniz zam...devamı

 • ÖZEL DERSLER

  ÖZEL DERSLER Öğrenmek, ilerletmek istediğiniz yabancı dilin ders günlerinin, zamanın, içe...devamı

BİZE ULAŞIN

Tel : (0216) 347 27 91 - 0530 485 25 88
Mail: bilgi@kentenglish.com - : info@kentenglish.com
Adres : Osmanağa Mah. Kırtasiyeci Sokak No. 46/11 Kadıköy İstanbul