REP
REP

Hoşgeldiniz


Global bir köye dönüşen dünyamızda; kısalan mesafeler, yok olan sınırlar, çoğalan bilgiler, hızla gelişen teknoloji ve kültürler arası yakınlaşmalar yabancı dil bilmenin önemini her geçen gün daha da arttırmaktadır.
Bir yabancı dil bilmek, özellikle de İngilizce, kişiye hem sosyal hem de ekonomik açıdan birçok avantaj sağlamaktadır.
Çok kısa bir zaman diliminde, İngilizce probleminizi çözmek, hedeflediğiniz düzeye ulaşmak ve konuşmadaki akıcılığınızı geliştirmek ister misiniz?
ISTANBUL KENT ENGLISH yılların deneyimi, birikimi, sürekli kendini yenileyen yapısı, ve uzman kadrosu ile iş dünyasına, kamu kuruluşlarına, özel şirketlere ve bireysel katılımcılara; ağırlıklı olarak İstanbul’da, Türkiye genelinde ve yurt dışında dil eğitimi vermekte olan önder kuruluşlardan biridir.
ISTANBUL KENT ENGLISH Türkiye’de ilk defa çok özel bir yabancı dil öğretim programı uygulamasının öncülüğünü yapmaktadır.
Sizleri eşsiz doğa güzelliğine sahip, orman içinde, deniz manzaralı, huzur dolu bir mekanda İngilizce probleminizi dinlenerek çözmenin keyfini yaşamaya davet ediyoruz.
Profesyonel öğretmenler eşliğinde, bol pratik içeren, audio-visual materyel destekli, kısa zamanda uzun mesafe kat edebileceğiniz, amaca yönelik, disiplinli ve özenle hazırlanmış olan bir 5 tam günlük yoğun dil eğitimi programı sizleri bekliyor.
Yüzde yüz memnuniyet ve verim odaklı olan bu kişiye/gruba özel İngilizce eğitim programında hem çok önemli bir probleminizi çözüme kavuşturacak hem de dinleneceksiniz.

 

Ayrıntılı bilgi ve teklif için lütfen irtibata geçiniz.

 • ONLINE ENGLISH

  LET'S LEARN ENGLISH ONLINE ...devamı

 • Yeni yıl, YENİ DÖNEM

  Yeni yıl, Yeni Dönem İNGİLİZCE KURS KAYITLARIMIZ BAŞLADI... Hemen kayıt yaptırarak; ...devamı

 • KONUŞMA SINIFLARI DEVAM EDİYOR

  Hafta Sonu Öğleden sonra ve Hafta İçi Akşam saatlerinde, farklı seviyelerde ve yabancı öğretmenlerimiz tarafından yürütülen Konuşma Sınıflarımıza dilediğiniz za...devamı

 • ÖZEL DERSLER

  ÖZEL DERSLER Öğrenmek, ilerletmek istediğiniz yabancı dilin ders günlerinin, zamanın, içeriğinin ve ders mekanının size özel olmasını isti...devamı

BİZE ULAŞIN

Tel : (0216) 347 27 91
Fax : (0216) 348 94 35
Mail: bilgi@kentenglish.com - : info@kentenglish.com
Adres : General Asım Gündüz Cad. No.15/2 34710 Kadıköy / İstanbul